درباره ما

معرفی مانکس724:

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی و پرفکت مانی تنها خدمت ارائه شده از سوی سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان امکان خرید و فروش تتر، بیت کوین، و بیش از 165 ارز دیجیتال مختلف به سایت افزوده شده است.

هدف ما این است که، راه حل و کمکی باشیم برای کسانی که نمی دانند چگونه می توانند به بازارهای بین المللی ارز دیجیتال وصل شوند.

ما فرآیند کار را ساده کرده ایم تا بتوانید آسوده کارهای خود را انجام دهید. هدف شما هر آنچه که باشد ما در کنار شما هستیم، به سوالات شما پاسخ می دهیم و امکان پرداخت های اینترنتی خارجی را برای شما فراهم می کنیم.

اعضای تیم مانکس724

هدف مانکس724

راه حل و کمکی برای کسانی که می خواهند به بازار بین المللی ارزهای دیجیتال وصل شوند،

از طریق آسان کردن خرید و فروش و پشتیبانی مناسب

مزایا و نقاط قوت:

 برخی از مزایای سایت مانکس724 که شما را در انتخاب بهتر کمک خواهند کرد:

  1. پشتیبانی از بیشترین تعداد ارزهای دیجیتال در میان سایت های ایرانی
  2. واریز ریال حاصل از خرید و فروش های شما در کمترین زمان ممکن (به صورت حساب به حساب و یا شبا)
  3. واریز ارزهای دیجیتال خریداری شده توسط شما به صورت آنی
  4. بهترین سیستم همکاری در فروش
  5. پشتیبانی بسیار حرفه ای در تمام ایام هفته
  6. بروز رسانی قیمت ها بصورت اتوماتیک
  7. پرداخت ها به صورت کاملا اتوماتیک
  8. و از همه مهمتر تعهد و مشتری مداری

اعتمادسازی:

همچنین اگر برای اولین بار است که می خواهید از سایت مانکس724 خرید کنید، حتما دوست دارید بدانید چگونه می توانید به ما اعتماد کنید. در ادامه برخی از مواردی که می تواند به شما به اعتماد به سایت ما کمک می کند، آورده شده است:

مجوز رسمی سایت wmtransfers  روسیه برای خرید و فروش وب مانی:برای دیدن اطلاعات مرتبط به این مجوز به ادمین سایت می توانید به این صفحه در سایت رسمی وب مانی مراجعه کنید. در این صفحه، اسم و فامیل، اطلاعات تماس و آدرس دفتر در حساب وبمانی ما کاملا مشخص است. همچنین برای دیدن صفحه رسمی کسب و کار ما در سایت وب مانی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

نوع و اعتبار پاسپورت وب مانی: معتبرترین پاسپورت های وب مانی به ترتیب عبارتند از:
Personal Passport: این گواهینامه به کسانی داده می شود که مدرک شناسایی خود را با جزییات کامل و تایید شده در دفاتر رسمی سفارت روسیه برای شرکت وب مانی در مسکو ارسال کرده باشند، این پاسپورت برای استفاده شخصی بوده و دارای درجه اعتباری مناسبی است.
Merchant Passport: پایپورت حساب وبمانی وبمانی724 مرچنت است. برای دریافت این سطح از اعتبار علاوه بر ارسال مدارک شناسایی کامل شما باید آدرس فیزیکی محل خرید و فروش ولب مانی خود را نیز به شرکت وب مانی اعلام کنید. حساب های با این پاسپورت از نظر شرکت وبمانی فروشنده تایید شده هستند.
حساب ما نیز از این نوع است : WMID: 918360526374