آموزش افتتاح حساب وب مانی (کامل و تصویری) - مانکس724


یکشنبه 17 فروردین 1399

تا کنون در مجموع پست های آموزشی وب مانی، با اینکه وب مانی چیست و اینکه چگونه می توانید وب مانی بخرید آشنا شدید. در این پست به شرح کامل آموزش افتتاح حساب وب مانی به صورت کامل و تصویری برای شما خواهیم پرداخت. 

توجه داشته باشید که برای افتاح حساب وب مانی نیازی به فیلترشکن ندارید و حتی ممکن است در برخی از مراحل کار شما را دشوار کنید پس حتما در ابتدای کار فیلترشکن خود را خاموش کنید.

مراحل ثبت نام و افتتاح حساب وب مانی:

  • ابتدا وارد لینک https://wallet.webmoney.ru/ در سایت اصلی وب مانی شوید. در این صفحه بر روی دکمه زرد رنگ بالای صفحه یا همان دکمه Signup کلیک کنید، پس از کلیک شما به صفحه زیر هدایت خواهید شد. در این صفحه مانند نمونه نشان داده گزینه اول یعنی ( I am new to WebMoney Transfer ) را انتخاب کنید . سپس رو دکمه NEXT کلیک کنید. 
ساخت حساب وب مانی
  • در مرحله بعد شما باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. توجه داشته باشید چون کد تایید ثبت نام برای شما اس ام اس می شود حتما لازم است که شماره صحیح خود را وارد کنید. در زمان ورود شماره شماره موبایل ابتدا کشور ایران را انتخاب کنید. سپس شماره خود را به صورت کامل و بدون صفر وارد کنید برای مثال: 9113726847 . در شکل زیر کادر مرتبط به وارد کردن شماره موبایل برای شما نمایش داده شده است:

    شماره موبایل برای افتتاح حساب وب مانی

  • پس از وارد کردن شماره موبایل بر روی دکمه آبی رنگ ادامه کلیک کنید. در این مرحله وب مانی از شما خواهد خواست که رمز عبور خود را تعیین کنید. باتوجه به دشوار بودن تغییر رمز در وب مانی حتما رمزی تعیین کنید که بتوانید آن را بخاطر بسپارید در صورت فراموشی رمز عبور می توانید از لینک مقابل برای بازیابی رمز عبور وب مانی خود استفاده کنید: آموزش تغییر پسورد وب مانی. در تصویر نشان داده شده است که رمز عبور خود را باید به شکلی وارد کنید:
تعیین رمز عبور وب مانی - افتتاح حساب وب مانی
  • حالا تقریبا افتتاح حساب شما تمام شده است در این مرحله وب مانی از شما می خواهد شماره موبایل خود را تائید کنید. برای این منظور وب مانی کد اس ام اس شش رقمی را برای شما ارسال خواهد کرد که باید در محل مربوطه وارد کنید. . پس از تایید شماره موبایل بر روی proceed کلیک کنید. پس از وریفای شماره موبایل، حالا حساب کاربری شما ساخته شده است. بهتر هست در همین مرحله اولین کیف پول خود در وب مانی را بسازید. برای اینکار آنچنان که در تصویر زیر نمایش داده شده است بر روی دکمه add کلیک کنید. سپس شرایط وب مانی را برای افتتاح حساب قبول کرده و برروی دکمه تایی کلیک کنید.
ساخت اولین کبف پول وب مانی
  • هم اکنون دیگر حساب و کیف پول شما ساخته شده است و آماده استفاده می باشد. شما هم اکنون دارای شماره کیف دلاری وب مای هستید پس اگر قصد خريد وبماني دارید یا کسی قصد واریز دلار وبماني را برای شما دارد، شما باید این شماره که با Z شروع می شود را در اختیار او قرار دهید (در تصویر نشان داده شده است).  در اکثر مواقع پس از ارسال یا دریافت وب مانی حساب شما به صورت اتوماتیک بروز خواهد شد، اما اگر نشد پس از دریافت وبمانی روی گزینه اول در منو  سمت راست که شبیه علامت ریفرش است کلیک کنید تا موجودی اکانت شما بروز شود، هر چند در برخی از موارد لازم است که حتی یکبار از حساب وب ماني خود خارج شوید و مجددا وارد شوید.
شماره کیف دلاری وب مانی

در این مرحله دیگر افتتاح حساب وب مانی شما کامل شده است به شما تبریک می گویم حساب وب مانی شما آماده استفاده شده است.

picورود به حساب وب مانی:

حالا شما برای ورود به حساب وب مانی خود می توانید از لینک mini.wmtransfer.com استفاده کنید.

پس از معرفی وب مانی در پست های قبل در اینجا به آموزش شیوه افتتاح حساب وب مانی به صورت کامل پرداختیم. حساب باز شده در این قسمت برای شما از نوع مینی و پاسپورت آن الیاس است. که حداکثر میزان موجودی روزانه آن حداکثر 300 دلار است و حداکثر میزانی که در یک روز می توانید جابجا کنید 100 دلار می باشد. در صورت علاقه و برای افزایش میزان سقف تراکنش روزانه خود می تونید از طریق آموزش ارتقا حساب به فرمال اقدام کنید.

picشارژ و استفاده از حساب وب مانی برای اولین بار:

احتمالا حالا شما نیاز به خرید وب مانی دارید. که برای خرید وب مانی لازم است گام های زیر را طی کنید:

1.  افتتاح حساب در سایت اصلی وب مانی: که در همین پست به صورت کامل به شما آموزش داده شد.
2.  ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه امکان اتصال مستقیم وب مانی به بانک های ایرانی وجود ندارد در این مرحله شما نیاز دارید که  از خدمات صرافی های آنلاینی مثل مانکس724 استفاده کنید تا بتوانید با کارت های شتاب خرید خود را انجام دهید.
3.  پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
4.  خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب وبمانی شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.