آموزش تبدیل وب مانی به بیت کوین و بالعکس - مانکس724


جمعه 16 اسفند 1398
در این آموزش قصد داریم تبدیل وب مانی به بیت کوین و بالعکس را با استفاده از چندین روش مختلف  به شما آموزش دهیم. هر سه این روش ها از طریق خود کیف پول وب مانی انجام می شوند و دارای هیچگونه هزینه اضافه برای کاربر نمی باشند. هر چند در خرید و فروش های خود دقت کنید که ممکن است در برخی حالت ها امکان خرید با قیمت های پایین تر از خود مانکس و یا سایت دیگر ایرانی فراهم باشد.
همچنین لازم به ذکر است که اگر حساب شما فرمال نیست می توانید از طریق آموزش ارتقا حساب الیاس به فرمال اینکار را انجام دهید. اینکار نیز رایگان است و تنها با کارت ملی خود می توانید آن را انجام دهید. در ادامه روش های قابل استفاده برای شما آورده شده است.

وب مانی آموزش و خرید و فروشروش اول: استفاده از کیف پول وب مانی

مزیت استفاده از این روش سادگی بسیار زیاد و همچنین سرعت بسیار بالای آن در تبدیل وب مانی به بیت کوین است، هر چند ممکن است از دو روش دیگر برای شما کمی گران تر شود. برای استفاده از این روش نیاز است که حتما کیف بیت کوینی داشته باشید اگر ندارید پیش از شروع حتما کیف بیت کوین خود را نیز بسازید.
گام های این روش به ترتیب عبارتند از:
 1. بر روی کیف پول خود کلیک کنید
 2. سپس گزینه more را انتخاب کنید
 3. سپس گزینه exchange funds  را انتخاب کنید (در شکل زیر نشان داده شده است)
 4. سپس در کادری که برای شما باز می شود میزان بیت کوینی را که می خواهید وارد کنید 
تبدیل وب مانی به بیت کوین از طریق کیف پول
 

وب مانی آموزش و خرید و فروشروش دوم: استفاده از سایت wm.exchanger.ru

روش دوم برای تبدیل وب مانی به بیت کوین استفاده از صرافی خود وب مانی است. مزیت اصلی این روش این است که شما خودتان می توانید نرخ تبدیل را تعیین کنید و از این جهت از سایر روش ها برای تبدیل ارزان تر است. اما ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا این تبدیل برای شما صورت بگیرد. دقت کنید برای استفاده از این روش نیز داشتن کیف پول بیت کویت وب مانی برای شما الزامی است.
گام های این روش به ترتیب عبارتند از:
 1. وارد آدرس  https://wm.exchanger.ru/asp/wmlist.asp  شوید 
 2. سپس بر یکی از قیمت های خرید و فروش کلیک کنید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید (چنانچه هیچکدام از قیمت ها برای شما مناسب نیست می توانید قیمت های مورد نظر خودتان را وارد کنید)
 3. در جدولی که باز می شود میزان وب مانی که می خواهید تبدیل کنید را بنویسید
 4. سپس بر روی گزینه pay application در پایین صفحه کلیک کنید تا تبدیل شما به صورت اتوماتیک انجام شود (دقت کنید که در برخی از مواقع نیاز است تراکنش خود را تایید بفرمایید که در این صورت پیامی از طریق کیف پول وب مانی تان برای شما ارسال خواهد شد) 
تبدیل وب مانی به بیت کوین از طریق صرافی وب مانی

وب مانی آموزش و خرید و فروشروش سوم: استفاده از سایت indx.ru

روش سوم استفاده از صرافی  indx.ru است. این صرافی که یکی از شرکت های زیر مجموعه وبمانی است به صورت تحصصی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعال است. از طریق  indx.ru علاوه بر خرید بیت کوین شما می توانید سایر ارزهای دیجیتال همچون اتریوم، ریپل، بیت کوین کش و ... را خریداری کنید. همچنین از این روش امکان خرید سهام شرکت بزرگ بین المللی همچون آمازون، گوگل، اپل و ... نیز وجود دارد. 
شما برای اینکه بتوانید از این سایت استفاده کنید باید گام های زیر را برای خرید وبمانی طی کنید:
 1. وارد سایت indx.ru شوید. 
 2. از قسمت deposit به اندازه ای که می خواهید حساب وب مانی خود را شارژ کنید (دقت کنید که در این مرحله کارمزد وب مانی یعنی همان 0.8% از شما گرفته خواهد شد)
 3. ارز دیجیتالی که می خواهید خرید یا فروش کنید را انتخاب کنید
 4. بر اساس قیمت های مندرج در جدول خرید و فروش، قیمت مورد نظر خود را انتخاب کرده و معامله خود را انجام دهید.
 5. موجودی خود را از طریق withdraw  از سایت خارج کنید یا اگر قصد خروج ندارید بگذارید موجودی شما در سایت باقی بماند.
سایت indx
 

وب مانی آموزش و خرید و فروشسخن پایانی در مورد تبدیل وبمانی به بیت کوین:

امیدوارم این راهنما برای افرادی که قصد تبدیل وب مانی به بیت کوین و یا بالعکس را دارند مفید قرار بگیرد.
دوستان توجه داشته باشند که قبل از خرید بیت کوین و تبدیل وب مانی خود حتما قیمت بیت کوین خریداری شده با این روش را برای خود محاسبه کنند. در بسیاری از مواقع کارمزدها بسیار بالا است. در نتیجه برای شما به صرفه تر است که وب مانی خود را ریال کنید و سپس با ریال بیت کوین خود را تهیه کنید. هر چند این موضوع همیشه درست نیست.
لینک های کاربردی:
وب مانی چیست
ارتقا حساب الیاس به فرمال
خرید وب مانی


در صورت هر گونه سوال می توانید پس از ورود به سایت سوال خود را از قسمت پشتیبانی مطرح کنید.
باتشکر