معرفی مانکس724 و معاملات وب مانی در ایران


شنبه 27 مهر 1398

خرید وب مانیمعرفی مانکس724:

مانکس724 یک سرویس قابل اعتماد برای تبدیل ریال به وب ماني و برعکس است که هم اکنون بیش از پنج سال از شروع فعالیت آن می گذرد و دارای بیش از 1000 کاربر فعال است. در مانکس724 شما پس از ثبت نام و تنها با چند کلیک می توانید وب مانی مورد نیاز خود را خرید کنید و یا به ما بفروشید (لینک خرید وب مانی)

خرید وب مانی شیوه انجام معاملات وبمانی در ایران: 

اگر تا کنون اقدام به خرید وب مانی خرید نکرده اید، باید گام های زیر را برای بردارید تا بتوایند خرید و فروش وب مانی را آغاز کنید:

  1. 1.افتتاح حساب در سایت رسمی وب مانی (لینک آموزش افتتاح حساب، سایت رسمی وب مانی برای افتتاح حساب)

  2. 2.ارسال مدارک و ثبت نام در سایت مانکس 724 (از اینجا اقدام کنید)
  3. 3.پیام به پشتیبانی و درخواست بررسی مدارک (این قسمت اختیاری است، ما در پشتیبانی سایت اطلاعات شما را بررسی و تایید میکنیم)
  4. 4.پرداخت ریالی، ما بهترین قیمت خريد و فروش وب ماني را در میان سایت های مختلف داریم.
  5. 5.دریافت وب مانی به صورت کاملا اتوماتیک

فرآیند خرید وب مانی، برای کسانی که دارای حساب وب مانی هستند کمتر از 5 دقیقه طول می کشد.
 

 

 

خرید وب مانی چرا خرید از سایت مانکس724:

با مانکس724 می توانید، از از سریع ترین راه برای خرید وب مانی در ایران لذت ببرید. انتقال و شارژ حساب وب مانی شما در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا اتوماتیک انجام خواهد شد،
هدف اصلی از وب سایت ما دادن بهترین پاسخ به نیازهای مشتریان است. ما با کار 24/7 به مشتریان بیشتر و راضی تر فکر می کنیم، بنابراین برای ما هر مشتری مهم است. در واقع، مشتریان راضی هدف شماره یک ما هستند.
شما از طریق سایت ما می توانید یک خرید راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید، ما نماینده رسمی شرکت وب مانی برای خرید و فروش وب مانی هستیم که اطلاعات ما را می توانید در اینجا ببینید. همچنین ما ارائه دهنده وب مانی با بهترین قیمت در ایران هستی، بیشتر از پنج سال است که در حال خرید و فروش وب مانی در ایران هستیم و همواره سعی کرده ایم بهترین خدمات رو بدون هیچ دردسری در اختیار شما کاربران قرار دهیم.
همچنین ما دارای طیف گسترده ای از مشتریان هستیم که هر روز به آنان خدمات می دهیم می توانید از طریق این لینک به کانال تلگرام ما بپیوندید.