خرید وب مانی بدون احراز هویت - ریسک ها و روش ها


پنجشنبه 15 اسفند 1398

خرید وب مانی بدون احراز هویت:

بسیاری از کاربران در قسمت پشتیبانی از ما در خواست امکان خرید وب مانی بدون احراز هویت یا ثبت نام را می دهند، در صورتی که این رفتار بسیار خطرناک و پرریسک می باشد و می تواند موجب از بین رفتن سرمایه شما شود. اما چرا خرید وب مانی به این صورت بسیار پر ریسک است:
  1. تایید هویت بدلیل درخواست پلیس فتا است. افرادی که حاضر می شوند بدون تایید هویت کامل دلار بفروشند ریسک بسیار زیادی را از جهت عدم رعایت قوانین و احتمال پولشویی می پذیرند. این پذیرش ریسک معمولا بدلیل مشکل دار بودن منبع اصلی پول این افراد است که ممکن اس طریق هک، کلاه برداری و یا روش های دیگر تامین شده باشد. لذا معامله با این افراد بسیار خطرناک است. پس ریسک اول برای خرید وب مانی بدون تایید هویت امکان خرید از کلاه برداران و یا هکرهاست که ممکن است برای شما در آینده نیز مشکل ساز شود. 
  2. شما نیاز به تایید متقابل هویت دارید. در خرید بدون تایید هویت ممکن است طرف دیگرس از گرفتن پول دیگر جواب شما را ندهد (اتقاقی که برای بسیاری رخ داده است). شما اگر می خواهید طرف مقابلتان را به صورت دقیق و کامل تایید هویت کنید نیاز است خود شما نیز تایید هویت شده باشید. ریسک دوم خرید وب مانی بدون احراز هویت این است که طرف مقابل نیز برای شما تایید هویت نکند و ریسک شما برای خرید بسیار افزایش پیدا کند.
با توجه به انیکه بسیاری از افراد که سعی می کنند از این طریق خرید کنند در واقع مشکل آنان نداشتن مدارک مورد نیاز است و به هیچ عنوان قصد کلاه برداری ندارند راهنمای زیر نیز می تواند مفید و موثر باشد.

چگونه بدون مدارک کامل در وبمانی احراز هویت کنیم:

اگر مدارک شما برای خرید وب مانی کافی نیست، می توانید از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی درخواست راهنمایی بفرمایید تا به شما گفته شود به چه شکلی می توانید عمل کنید هر چند برخی از محدودیت ها بر روی میزان خرید و فروش روزانه شما اعمال خواهد شد. در ادامه چند موردی که بیشتر توسط کاربران از ما سوال می شود آورده شده است:
  1. نداشتن شماره ثابت: اگر شماره ثابت ندارید، می توانید از طریق واریزی از طریق عابربانک و ثبت دو کارت برای تایید هویت اینکار را انجام دهید. هر چند اینکار صددرصدی نیست بسیار از سایت ها این مدارک را قبول میکنند، روش دیگر نیز استفاده از چت ویدیویی واتساپ برای تایید هویت است، همچنین می توانید از طریق قبض های خدماتی محل سکونت خود را مشخص کنید تا بتوانید از خدمات سایت استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر برای خرید وب مانی ثبت نام کنید و سپس برای پشتیبانی سایت تیک ارسال کنید.

  2. نداشتن کارت ملی: می توانید از مدارک مختلفی همچون شناسنامه، کارت پایان خدمت و ... بجای کارت ملی استفاده بفرمایید. نکته مهم این است که کد ملی و تاریخ تولد در مدارک شما کاملا مشخص باشد.

  3. عدم تمایل به ارسال عکس سلفی: متاسفانه عکس سلفی در هر حالتی اجباری است و حتما باید با در دست داشتن متن دست نویس و مدرک هویتی برای ما ارسال شود.

خرید وب مانی بدون احراز هویت

در ادامه مطالعه پست زیر نیز می تواند برای شما جذاب باشد:
وب مانی چیست
معرفی مانکس724
آموزش خرید وب مانی از مانکس724