آموزش افتتاح حساب وب مانی (نسخه 2019)


شنبه 28 اردیبهشت 1398

 

این راهنما برای افتتاح حساب وب مانی از طریق کامپیوتر نوشته شده است، چنانچه قصد افتتاح حساب از طریق اپلیکیشن وب مانی را دارید به راهنمای مربوطه مراجعه کنید: راهنمای ثبت نام اپلیکیشن وب مانی

برای شروع ثبت نام در کامپیوتر ابتدا وارد لینک افتتاح حساب وماني شوید. لینک اول را که نشان دهنده این است که شما قصد ایجاد اکانت جدید در وب ماني را دارید انتخاب کنید و سپس رو دکمه NEXT کلیک کنید.
افتتاح حساب وب مانی
 

سپس در کادر نشان داده شده زیر شماره تلفن خود را به صورت بین المللی وارد کنید، دقت کنید که شماره تلفن شما در آینده قابل ادیت نیست. پس حتما شماره درست خود را وارد کنید.

 

توجه داشته باید که نسخه  WM Keeper Standard وب مانی کاملا تحت وب است و به سیستم عامل شما وابستگی نیست، برای همین حتی اگر سیستم عامل شما لینوکس باشد براحتی می توانید از خدمات آن استفاده کنید.

پس از وارد کردن شماره موبایل و کامل شدن این مرحله وب مانی از شما می خواهد که اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
اطلاعاتی که در این قسمت وارد کرده اید بسیار مهم هستند، پس حتما یک پرینت اسکرین از صفحه خود گرفته و آن را در جای مناسب ذخیره کنید. همچنین سوال امنیتی دارای بیشترین اهمیت است، در صورت نیاز به بازیابی رمز عبور حتما نیاز است که جواب این سوال را به صورت مجدد در اختیار وب مانی قرار دهید. فرمی که در شکل زیر می بینید را فقط با اطلاعات واقعی خود پر کنید. (دقت کنید که امکان ویرایش این اطلاعات در آینده وجود ندارد)پس از کلیک بر روی دکمه Next از شما درخوسات میگردد که اطلاعات خود را تایید کنید، چنانچه همه اطالعات خود را به درستی ثبت کرده اید اطلاعات خود را تایید کرده و وارد مرحله بعد شوید.

 

در انتها و پس از انجام مراحل بالا تنها کافی است وارد حساب وب مانی خود شوید.

لطفا در زمان ثبت نام همواره به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • در زمان ثبت نام حتما اطلاعات واقعی خود را وارد کنید.
  • حتما جواب سوال امنیتی را ذخیره کنید تا در آینده بتوانید به آن دسترسی داشته باشید
  • امکان ویرایش شماره تلفن در وب مانی وجود ندارد