09376228208

خرید بیت تورنت با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

مانکس724

معرفی بیت تورنت:

احتمالا نام بیت تورنت را به عنوان یک بستر به اشترک گذاری فایل در گذشته شنیده اید. بیت تورنت به عنوان مشهورترین بستر به اشتراک گذاری فایل در جهان است هم اکنون دارای دو میلیارد نفر در جهان است. بیت تورنت این امکان را فراهم می کند که هر کسی بتواند انواع محتوا را چه به صورت رایگان و چه با تعیین قیمت تولید کند.

توکن بیت تورنت برای ایجاد امکان خرید و فروش فایل در بستر بیت تورنت ایجاد شده است. در نتیجه محتواهای درون بستر تورنت، با توکن بیت تورنت با نام اختصاری BTT براحتی قابل خریداری هستند. از آنجایی که قیمت هر چیز را عرضه و تقاضا برای آن کالا مشخص می‌کند. باید بگویم آینده‌ توکن تورنت، تا حد زیادی به این بستگی دارد که چند نفر برای خرید محتواهای غیر رایگان پلتفرم تورنت به این توکن نیاز پیدا می‌کنند. در حال حاضر ۲۰۰ میلیون کیف پول اکتیو و فعال، تراکنش‌هایی را بر روی این شبکه انجام می‌دهند. می توان ادعا کرد که آینده قیمتی این ارز تا حد زیادی وابسته کم یا زیاد شدن این تعداد است.

شرکت ترون مالک بیت تورنت است، این موضوع شاید یکی از نقاط قوت ارز بیت تورنت باشد. جاستین سان بنیان‌گذار ارز دیجیتال ترون، شرکت تورنت را در سال ۲۰۱۸ برای تحقق اهداف اصلی شرکت ترون خریداری کرد. سان ایده‌ ترکیب کار این پلتفرم با ارزهای دیجیتال را پیاده‌سازی کرد. در سال ۲۰۱۹ شبکه‌ی ترون برای ارز دیجیتال بیت تورنت عرضه اولیه (ICO) شد و توانست ۶۰ میلیارد توکن به فروش رساند، که تامین مالی خوبی را برای شرکت بود.

پشتیبانی بله، در بیشتر از 5 شبکه مختلف
سرعت خرید واریز آنی و اتوماتیک
شیوه قیمت گذاری ضرب قیمت جهانی در قیمت دلار تتر
خرید و فروش روزانه بیشتر از 5000 دلار
قیمت خرید و فروش مشاهده از داخل پنل سایت

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون اانواع ارزهای دیجیتال از جمله بیت تورنت برای خرید و فروش به مانکس724 اضافه شده است. ما همواره سعی کرده برای خرید و فروش در بستر صرافی آنلاین مانکس724 بهترین قیمت خرید و فروش را در کنار پشتیبانی مناسب ارائه دهیم تا بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را از این راه کسب کنیم. خرید بیت تورنت شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. برای اینکار پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب بیت تورنت شما به صورت خودکار انجام خواهد شد. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد بیت تورنت می توانید به سایت اصلی این شرکت مراجعه کنید.

سوالات متداول

آموزش خرید بیت تورنت:

اگر برای اولین بار است که می خواهید بیت تورنت بخرید، می توانید از طریق انجام دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در یکی از سایت های بیت تورنت: افتتاح حساب کاملا رایگان است، کافی است شما سایتی که می خواهید کیف پول بیت تورنتی خود را در آن بسازید انتخاب کنید.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه بیت تورنت به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش بیت تورنت استفاده کنید تا بتوانید خرید بیت تورنت با کارت شتاب خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب بیت تورنت شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: