09376228208

خرید اتریوم کلاسیک با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

خرید اتریوم کلاسیک

چرا خرید اتریوم کلاسیک از مانکس724 :

قیمت

بهترین قیمت اتریوم کلاسیک

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعته

پشتیبانی کامل

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

امنیت

امنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

پوشش متنوع جفت رمزارزها

پوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، اتریوم کلاسیک و اتریوم کلاسیک را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

معرفی اتریوم کلاسیک:

در مقایسه اتریوم و اتریوم کلاسیک باید گفت، هر دوی آن ها از لحاظ قابلیت، هر دو زنجیره مانند هم هستند. تفاوت آن ها بیشتر از یک تفاوت ایدئولوژیک ناشی شده است. با این حال مهم، زنجیره جدید یا همان اتریوم ETH به آخرین به روز رسانی ها و بهبود مستمر سیستم مجهز است و توسعه دهندگان عموما روی زنجیره جدید (ETH) کار می کنند. تمام توسعه دهندگان اصلی انریوم بر روی ETH کار می کنند، و به طور مداوم پروتکل آن را بهبود می بخشند.

معرفی مانکس724:

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سایت افزوده شده است. خرید اتریوم کلاسیک شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. ما سعی کرده ایم از طریق ارائه بهترین قیمت اتریوم کلاسیک در کمار پشتیبانی مناسب همواره رضایت کاربران خود را بدست بیاوریم. برای شارژ حساب اتریوم کلاسیک خود پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب اتریوم کلاسیک شما به صورت خودکار انجام خواهد شد.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش خرید اتریوم کلاسیک:

اگر برای اولین بار است که می خواهید اتریوم کلاسیک بخرید، می توانید از طریق انجام دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در یکی از سایت های اتریوم کلاسیک: افتتاح حساب کاملا رایگان است، کافی است شما سایتی که می خواهید کیف پول اتریوم کلاسیکی خود را در آن بسازید انتخاب کنید.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه اتریوم کلاسیک به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش اتریوم کلاسیک استفاده کنید تا بتوانید خرید اتریوم کلاسیک با کارت شتاب خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب اتریوم کلاسیک شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: