09376228208

خرید فایل کوین با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

خرید فایل کوین

چرا خرید فایل کوین از مانکس724 :

قیمت

بهترین قیمت فایل کوین

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعته

پشتیبانی کامل

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

امنیت

امنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

پوشش متنوع جفت رمزارزها

پوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، فایل کوین و فایل کوین را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

معرفی فایل کوین:

پروژه فایل کوین یک بلاکچین همتا به همتا است که برای ذخیره اطلاعات بدور از خطرات هک یا سانسور طراحی شده است. در عمل این شبکه امکان ذخیره سازی فایل ها به صورت ابری را برای شما فراهم می کند.

پروژه فایل کوین به کاربران خود این امکان را می دهد تا پرونده های مهم خود را با قیمتهای رقابتی ذخیره کنند و هر موقع که خواستند آنها را بازیابی نمایند. در عمل این شبکه رقیب سیستم های همچون دراپ باکس و آمازون وب است که می تواند بسیار کارآمدتر از آنان نیز باشد و از این جهت ارزش افزوده بسیار بالای ایجاد کند.

معرفی مانکس724:

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سایت افزوده شده است. خرید فایل کوین شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. ما سعی کرده ایم از طریق ارائه بهترین قیمت فایل کوین در کمار پشتیبانی مناسب همواره رضایت کاربران خود را بدست بیاوریم. برای شارژ حساب فایل کوین خود پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب فایل کوین شما به صورت خودکار انجام خواهد شد.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش خرید فایل کوین:

اگر برای اولین بار است که می خواهید فایل کوین بخرید، می توانید از طریق انجام دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در یکی از سایت های فایل کوین: افتتاح حساب کاملا رایگان است، کافی است شما سایتی که می خواهید کیف پول فایل کوینی خود را در آن بسازید انتخاب کنید.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه فایل کوین به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش فایل کوین استفاده کنید تا بتوانید خرید فایل کوین با کارت شتاب خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب فایل کوین شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: