خرید پولکادات با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

خرید پولکادات

چرا خرید پولکادات از مانکس724 :

قیمت

بهترین قیمت پولکادات

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعته

پشتیبانی کامل

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

امنیت

امنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

پوشش متنوع جفت رمزارزها

پوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، پولکادات و پولکادات را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

معرفی پولکادات:

حتماً تاکنون نام پولکادات (Polkadot) را شنیده‌اید، پلتفرم که عنوان نسل سوم بلاک چین را به خود اختصاص داده است. این پروژه در زمان عرضه آن ۳ سال تحقیق و توسعه را تجریه کرده بود و با سرعتی بی نظیر در میان 10 پروژه با ارزش بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفت.

این شبکه دارای ادعای بسیار بزرگی است، به صورتی که ادعا کرده است مشکل مقیاس پذیری را به صورت کامل حل کرده است. بسیاری از محققان ارزهای دیجیتال معتقدند پولکادات در تحقق این وعده موفق عمل کرده است.

هدف پروژه پولکادات:

باید توجه داشت که شبکه پولکادات از بلاک چین‌های موازی و مرتبط تشکیا شده است. این ساختار شبکه موجب شدده است، زیرساخت امن برای پروژه‌های غیرمتمرکز ایجاد شود و در نتیجه بدون نیاز به توسعه بلاک‌چین‌های اختصاصی و مجزا، سیستم ها بتوانند از مزایایی همچون راه‌اندازی توکن، امنیت مشترک در شبکه، تعامل‌پذیری و ارتباط میان‌زنجیره‌ای استفاده کنند اما خود را درگیر زحمات فنی این موضوع نکنند. به صورت کلی می توان ادعا کرد که پولکادات از ایده های همانند "یک بلاک چین مجزا برای هر پروژه" یا "یک بلاک چین برای همه پروژه‌ها" اعتقادی ندارد و راه خود را در میان این دو ایده تعریف کرده است و تاکنون تا حد زیادی نیز موفق عملکرده است.

معرفی مانکس724:

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سایت افزوده شده است. خرید پولکادات شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. ما سعی کرده ایم از طریق ارائه بهترین قیمت پولکادات در کمار پشتیبانی مناسب همواره رضایت کاربران خود را بدست بیاوریم. برای شارژ حساب پولکادات خود پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب پولکادات شما به صورت خودکار انجام خواهد شد.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش خرید پولکادات:

اگر برای اولین بار است که می خواهید پولکادات بخرید، می توانید از طریق انجام دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در یکی از سایت های پولکادات: افتتاح حساب کاملا رایگان است، کافی است شما سایتی که می خواهید کیف پول پولکاداتی خود را در آن بسازید انتخاب کنید.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه پولکادات به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش پولکادات استفاده کنید تا بتوانید خرید پولکادات با کارت شتاب خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب پولکادات شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: