خرید پلی گان (ماتیک) با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

خرید پلی گان یا ماتیک

چرا خرید پلی گان از مانکس724 :

قیمت

بهترین قیمت پلی گان یا ماتیک

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعته

پشتیبانی کامل

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

امنیت

امنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

پوشش متنوع جفت رمزارزها

پوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، و پلی گان را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

معرفی پلی گان یا ماتیک:

شبکه Matic و یا پالی گان Polygon یک راه حل مقیاس پذیر برای شبکه اتریوم است. این شبکه معاملات مبتنی بر اتریوم را تنها در طی چند ثانیه با استفاده از پروتکل های نوآورانه خود انجام می دهد و موجب ایجاد تجربه کاربری خوبی در برنامه های غیرمتمرکز یا Dapp می شود.

این شبکه دارای یک روش سریع و کارآمد برای پردازش توکن های مبتنی بر ERC-20 است که موجب شده است بتواند با سایر شبکه های Dapp همکاری کند. همچنین لازم به ذکر ست که پالی گان Polygon از چارچوب پلاسما استفاده می کند که موجب آسان تر شدن ساخت برنامه های غیرمتمرکز می شود.

معرفی مانکس724:

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سایت افزوده شده است. خرید پلی گان یا ماتیک شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. ما سعی کرده ایم از طریق ارائه بهترین قیمت پلی گان یا ماتیک در کمار پشتیبانی مناسب همواره رضایت کاربران خود را بدست بیاوریم. برای شارژ حساب پلی گان یا ماتیک خود پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب پلی گان یا ماتیک شما به صورت خودکار انجام خواهد شد.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش خرید پلی گان یا ماتیک:

اگر برای اولین بار است که می خواهید پلی گان یا ماتیک بخرید، می توانید از طریق انجام دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در یکی از سایت های پلی گان یا ماتیک: افتتاح حساب کاملا رایگان است، کافی است شما سایتی که می خواهید کیف پول پلی گان یا ماتیکی خود را در آن بسازید انتخاب کنید.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه پلی گان یا ماتیک به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش پلی گان یا ماتیک استفاده کنید تا بتوانید خرید پلی گان یا ماتیک با کارت شتاب خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب پلی گان یا ماتیک شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: