قوانین

شرایط اساسی و اولیه‌ی استفاده کاربران از خدمات صرافی مانکس

موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر از خدمات سایت صرافی مانکس که برای معامله ارز های دیجیتال است.

این شرایط برای استفاده از سایت  که از این پس در این موافقتنامه صرافی مانکس نامیده می شود، تنظیم گردیده است. همچنین در این موافقتنامه “ما” به منظور تیم صرافی  مانکس در نظر گرفته می‌شود. کاربران و سایت ملزم به انجام تعهدات خود در قالب این موافقتنامه هستند. صرافی مانکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند.

مفاد موافقنامه که از سوی ما ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن (با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما قوانین و مقررات  قابل اصلاح خواهد بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این موافقنامه،  قبل از تاریخ اجرای آن، به اطلاع کاربر خواهد رسید.

کاربر می پذیرد که:

۱ـ استفاده از خدمات سایت به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده، در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.

۲ـ این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.

۳ـ تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.

۴ـ معاملات ارزهای دیجیتال باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر ناآگاهانه از خرید ارز­های دیجیتال به عهده خود کاربر است.

۵ـ تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم.