1. مانکس724
 2. >
 3. آموزش
 4. >
 5. آموزش نحوه احراز هویت...

آموزش نحوه احراز هویت آسان و سریع

آموزش نحوه احراز هویت آسان و سریع

چرا باید احراز هویت کنیم ؟

احراز هویت در تمام موسسه های مالی دنیا انجام می شود. شما اگر به بانک مراجعه کنید، برای افتتاح حساب باید کارت ملی و شناسنامه و فرم مشخصات خود را پر کنید. همچنین به صورت معمول صرافی های معتبر چه آنهایی که با اسکناس و چه آنهایی که با ارز مجازی کار می کنند، حتما پس از احراز هویت شروع به خدمت رسانی به شما می کنند.
از سوی دیگر برای افزایش امنیت و جلگیری از فعالیت هکرها و کلاه برداران، پلیس فتا به تمام صرافی های ایرانی دستور داده تا از تمام کاربران مدارک مورد نظر را دریافت کنند، تا از پولشویی جلوگیری شود. لذا ما نیز مجبور به رعایت قوانین هستیم.

شروع احراز هویت:

ابتدا در منو سمت راست بر روی احراز هویت اتوماتیک کلیک کنید.

دو تا گزینه وجود دارد که باید هر دو را تکمیل کنید : 

گزینه اول : تکمیل پروفایل شخصی : نام و نام خانوادگی دقیق نام پدر دقیق تاریخ تولد را با تقویم پر نمایید. کد ملی را وارد نمایید سایت صورت اتوماتیک اطلاعات شما را بررسی خواهد کرد و اگر اطلاعات درست باشد به شما پیام موفقیت خواهد داد.

گزینه دوم : ثبت حساب های بانکی : کارت های بانکی که به نام خودتان هست را وارد نمایید. دقت کنید که کارت های بانکی باید با مشخصات صاحب حساب کاربری شما یکی باشد در غیر این صورت تایید نخواهد شد.

حتما کارت بانکی باید بنام خود شما باشد:

 1. اگر با کارتی غیر از کارت بانکی که ثبت کردید خرید وبمانی انجام دهید پرداخت شما ناموفق خواهد شد و مبلغ ریالی به حساب شما برگشت داده می شود.
 2. اگر تاریخ  انقضاء کارت بانکی شما که در سایت ثبت کردید تمام شود و شماره کارت بانکی تغییر کرد باید حتما در قسمت حساب بانکی شماره کارت قبلی خود را ویرایش کنید. جلوی هر حساب بانکی که تایید میشه عکس یک ایکون مداد هست که وقتی روش کلیک میکنید میتوانید شماره کارت و یا شبا را ویرایش کنید بعد از ویرایش باید منتظر بمانید تا توسط تیم ما بررسی و تایید شود.

بعد از انجام این مرحله اطلاعات اولیه شما ثبت شده است. 

مرحله دوم احراز هویت:

برای اینکه بتوانید شروع به خرید و فروش کنید حالا لازم است مدارک را به صورت زیر برای ما ارسال بفرمایید:
بعضی کاربران مدارک خود را ناقص ارسال میکنند که بعد از گذشت چند روز به ما گله میکنند که چرا تایید نمیشوند باید عرض کنم که شما باید کل مدارک را بفرستید ( تایید تلفن ثابت – فرستادن مدارک شناسایی )
اگر یکی از این موارد ارسال نشود افزایش سقف خرید شما انجام نخواهد شد.

عکس سلفی:

عکس سلفی با برگه تعهد نامه که کارت ملی شما بر روی آن چسبانده شده .
مانند تصویر زیر کارت بانکی و کارت ملی خود را بر روی برگه چسبانده و از خود سلفی بگیرید بر روی تعهد نامه اطلاعات خود را حتما وارد نمایید نقاط خالی در عکس زیر را باید پر نمایید تصویر کارت ملی نباید تار و باید خوانا و بدون دستکاری باشد

تایید تلفن ثابت :

برای این منظور به قسمت تلفن ثابت برید شماره تلفن ثابت خود را با کد شهر وارد کنید مانند : 02188559258
روی تماس کلیک کنید با شما تماس برقرار خواهد شد و یک ربات برای شما کدی را میخواند کد را یادداشت کرده و در قسمت کد نوشته و بر روی تایید کلیک کنید.

اگر به صورت اتوماتیک اینکار انجام نشد، ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد:

 • کد شهر را وارد نکرده اید
 • بین شماره تلفن خط فاصله قرار داده اید
 • شاید مشکل از مخابرات بوده است، در این حالت یک ساعت بعد مجددا تلاش کنید

نکات مهم:

زمان لازم برای احراز هویت:

 1. وقتی مدارک را کامل کردید تقریبا 12 ساعت زمان میبره تا توسط ما تایید شود بعد از تایید مدارک برای شما پیامک تایید  ارسال خواهد شد.
 2. همچنین اگر مدارک شما تایید نشد، پیامک عدم تایید ارسال خواهد شد.
 3. در قسمت مدارک دلیل عدم تایید نوشته خواهد شد.

افزایش سقف خرید و فروش:

 1. برای افزایش سقف خرید و فروش به پشتیبانی سایت پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

باتشکر

پست های که شاید برای شما جذاب باشد:

درود بر شما! خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان علاقمند به تکنولوژی و ارز‌های دیجیتال به اشتراک بگذارید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *