خرید مونرو با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

خرید مونرو

چرا خرید مونرو از مانکس724 :

قیمت

بهترین قیمت مونرو

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعته

پشتیبانی کامل

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

امنیت

امنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

پوشش متنوع جفت رمزارزها

پوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، مونرو و مونرو را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

معرفی مونرو:

مونرو (Monero) یک ارز دیجیتال امن، خصوصی و پیگیر گریز است و از رمزنگاری مخصوصی برای اطمینان یافتن از اینکه تمامی تراکنش‌هایش غیر قابل رهگیری و پیگیر گریز باقی می‌ماند، استفاده می‌کند. یکی از ویژگی های کلی ارزهای دیجیتال عدم امکان پیگیری تراکنش در آن هاست اما در مونرو این موضوع به نهایت خود رسیده است و تقریبا امکان آن به صورت کامل از بین رفته است. در جهانی با شفافیت روزافزون، دلیل به وجود آمدن ارز دیجیتالی مانند مونرو و علاقه به آن را می‌توان درک کرد.
همچنین باید گفت مونرو در واقع فورکی از بایت کوین است که پس از شایعات درباره کوین‌های از پیش استخراج شده بایت کوین شکل گرفت. در ابتدا این ارز بیت‌مونرو نام داشت و سپس به مونرو تغییر نام داد. لازم به ذکر است در این بلاک چین جدید هر 2 دقیقه یک بلاک استخراج و به زنجیره اضافه می‌شد.

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سایت افزوده شده است. خرید مونرو شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. ما سعی کرده ایم از طریق ارائه بهترین قیمت مونرو در کمار پشتیبانی مناسب همواره رضایت کاربران خود را بدست بیاوریم. برای شارژ حساب مونرو خود پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب مونرو شما به صورت خودکار انجام خواهد شد. لبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش مونرو به سایت اصلی این شرکت می توانید مراجعه کنید.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش خرید مونرو:

اگر برای اولین بار است که می خواهید مونرو بخرید، می توانید از طریق انجام دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در یکی از سایت های مونرو: افتتاح حساب کاملا رایگان است، کافی است شما سایتی که می خواهید کیف پول مونروی خود را در آن بسازید انتخاب کنید.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه مونرو به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش مونرو استفاده کنید تا بتوانید خرید مونرو با کارت شتاب خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و واریز اتوماتیک وجه شما به حساب مونرو شما، پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: