درباره ما

هدف مانکس724:

مانکس724 برای کسانی که نمیدانند چگونه می توانید به بازارهای بین المللی وصل بشوند، راه حل و کمکی است تا بتوانید راحت تر به این بازارهای متصل شوند. ما اینکار را از طریق پشیبانی مناسب و ایجاد امکان خرید و فروش آنلاین و با تایید هویت کامل انجام می دهیم.
هدف شما هر آنچه که باشد شارژ حساب های اینرنتی، خرید ارزهای دیجیتال، خرید گیفت کارت، رزرو هتل و یا حتی خرید بلیط هواپیما ما در کنار شما هستیم، به سوالات شما پاسخ می دهیم و امکان پرداخت های اینترنتی خارجی را برای شما فراهم میکنیم. ما فرآیند کار را برای شما ساده کرده ایم تا بتوانید آسوده کارهای بین المللی خود را انجام دهید.
شما می توانید ما را به صورت همراه و یار خود برای پرداخت های بین المللی خود ببنید که به پاسخ های شما پاسخ می دهد تا بتوانید راحت و مطمئن تر پرداخت کنید و از نتیجه پرداخت های خود مطمئن باشید.
 
مزایای مانکس724:
 برخی از مزایای سایت مانکس724 که شما را در انتخاب بهتر کمک خواهند کرد:
  1. ارائه خدمات در بستر 100% الکترونیک
  2. واریز ریال حاصل از فروش وب مانی شما در کمتر از دو ساعت
  3. واریز وب مانی خریداری شده به کیف پول شما به صورت آنی
  4. پشتیبانی بسیار حرفه ای در تمام ایام هفته
  5. روز رسانی نرخ ها بصورت روزانه
  6. پرداخت ها به صورت کاملا اتوماتیک
  7. رسیدگی به در خواست ها در کمترین زمان ممکن
  8. و از همه مهمتر تعهد و مشتری مداری

 

اعتمادسازی به مانکس724:

همچنین اگر برای اولین بار است که می خواهید از سایت مانکس724 خرید کنید، حتما دوست دارید بدانید چگونه می توانید به ما اعتماد کنید. در ادامه برخی از مواردی که می تواند به شما به اعتماد به سایت ما کمک می کند، آورده شده است:

مجوز رسمی سایت wmtransfers  روسیه برای خرید و فروش وب مانی:برای دیدن اطلاعات مرتبط به این مجوز به ادمین سایت می توانید به این صفحه در سایت رسمی وب مانی مراجعه کنید.در این صفحه، اسم و فامیل، اطلاعات تماس و آدرس دفتر در حساب وبمانی ما کاملا مشخص است. همچنین برای دیدن صفحه رسمی کسب و کار ما در سایت وب مانی می توانید به اینجامراجعه کنید.

نوع و اعتبار پاسپورت وب مانی: معتبرترین پاسپورت های وب مانی به ترتیب عبارتند از:
Personal Passport: این گواهینامه به کسانی داده می شود که مدرک شناسایی خود را با جزییات کامل و تایید شده در دفاتر رسمی سفارت روسیه برای شرکت وب مانی در مسکو ارسال کرده باشند، این پاسپورت برای استفاده شخصی بوده و دارای درجه اعتباری مناسبی است.
Merchant Passport: پایپورت حساب وبمانی وبمانی724 مرچنت است. برای دریافت این سطح از اعتبار علاوه بر ارسال مدارک شناسایی کامل شما باید آدرس فیزیکی محل خرید و فروش ولب مانی خود را نیز به شرکت وب مانی اعلام کنید. حساب های با این پاسپورت از نظر شرکت وبمانی فروشنده تایید شده هستند.
حساب ما نیز از این نوع است : WMID: 918360526374 

 

امیدوارم این نوشته کوتاه هر چند به صورت مختصر در اعتماد سازی برای شما موثر بوده باشد