09376228208

خرید ووچر پرفکت مانی با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

مانکس724

چرا خرید ووچر پرفکت مانی در مانکس724 :

امنیتامنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

قیمتبهترین قیمت

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعتهپشتیبانی شایسته

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

پوشش متنوع جفت رمزارزهاپوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون تتر، بیت کوین، وب مانی و ووچر پرفکت مانی را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

شما ووچر پرفکت مانی را مانند یک کارت شارژ یا یک کارت هدیه در نظر بگیرید با این تفاوت که فیزیکی نیست. همچنین لازم به ذکر است که برای استفاده از ووچر در خریدهای اینترنتی، نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی نیست.
همچنین لازم به ذکر است که ووچر پرفکت مانی شامل یک شماره ۱۰ رقمی و یک کد فعال سازی ۱۶ رقمی است، همچنین در کنار اینها مقدار و تاریخ ایجاد نیز برروی ووچرها ثبت شده است.
در حال حاضر به دلیل فعالیت این شرکت در کشور پاناما و قوانین ساده ای که این کشور برای فعالیت شرکت های مالی دارد، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط پرفکت مانی اجرا نمی گردد و ایرانیان چه به شکل خرید شارژ حساب پرفکت مانی و چه خرید ووچر پرفکت مانی از این سیستم استفاده می کنند. البته ممکن با توجه به تغییر شرایط پرفکت مانی تصمیمات خود را در این موضوع در آینده تغییر دهید که امیدواریم اینگونه نشود. شما می توانید در سایت مانکس724 اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی و یا شارژ حساب کاربری خود بکنید.

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید وب مانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون خرید پرفکت مانی نیز به آن افزوده شده است. برای تهیه پرفکت مانی لازم شما علاوه بر ثبت نام در سایت ما در سایت اصلی پرفکت مانی هم ثبت نام کنید.

محل دفتر اصلی پاناما
تحریم ایران خیر
کارمزد با توجه به تایید هویت 0.5% یا 2%
خرید و فروش روزانه بیشتر از 5000 دلار
قیمت خرید و فروش مشاهده از داخل پنل سایت

نحوه ساخت ووچر پرفکت مانی :

ووچر پرفکت مانی از داخل حساب آن ساخته می شود و دارای هیچگونه هزینه اضافی نسبت به انتقال پرفکت مانی نیست. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به پست "ووچر پرفکت مانی چیست" مراجعه بفرمایید.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی:

اگر برای اولین بار است که می خواهید پرفکت مانی بخرید، می توانید از طریق انجان دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در سایت پرفکت مانی: افتتاح حساب کاملا رایگان است و شما می توانید از اطلاعات هویتی ایرانی خود برای ثبت نام در این سایت و احراز هویت استفاده کنید. البته برای ارتقا مجبور می شوید به صورت رسمی مدارک خود را ترجمه کنید، هر چند اینکار اجباری نیست. اما کارمزد شما را در زمان انتقال پرفکت مانی تا 0.5% کاهش می دهد.
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه پرفکت مانی به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش پرفکت مانی استفاده کنید تا بتوانید با کارت های شتاب خرید خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. خرید از مانکس724 و دریافت اتوماتیک ووچر کد: پس از تایید هویت شما می توانید به صورت اتوماتیک و با استفاده از کارت شتاب خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.
لازم به ذکر است که در صورت نیاز می توانید خرید پرفکت مانی را نیز دقیقا به همین روش بالا از مانکس خرید کنید.

خرید سایر ارزهای دیجیتال: