فروش وب مانی با بهترین قیمت

کاملا اتوماتیک و آنی، دارای پشتیبانی کامل

برای مشاهده قیمت ها وارد سایت شوید

فروش وب مانی

چرا فروش وب مانی به مانکس724 :

قیمت

بهترین قیمت وب مانی

ما سعی کرده ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را از طریق کمترین کارمزدها ایجاد کنیم، تا شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده بتوانید با بهترین شکل از خدمات ما استفاده کنید.

بازار زنده ۲۴ ساعته

پشتیبانی کامل

در تمام روزهای هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک خدمت می دهیم و سعی کرده ایم تا پشتیبانی مناسبی برای خدمات خود ایجاد کنیم تا همواره بتوانید از طریق تیکت و تلفن با ما در اراتباط باشید.

امنیت

امنیت

از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده ایم و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن شده ایم. همچنین تمامی کاربران تایید هویت می شوند تا از امنیت خرید و فروش ها مطمئن باشیم.

پوشش متنوع جفت رمزارزها

پوشش رمزارزها

ما تا کنون برخی از مهمترین ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، وب مانی و پرفکت مانی را به سایت اضافه کرده ایم و بزودی ارزهای دیجیتال بیشتری را نیز به مانکس اضافه میکنیم.

معرفی وب مانی:

وبمانی (webmoney) یک سیستم آنلاین برای پرداخت های بین المللی است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به حساب بانکی ایجاد می کند. تراکنش های خرید و فروش وب مانی بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. این شرکت هم اکنون دارای بیش از 29 میلیون کاربر در سراسر جهان است و به تازگی موفق شده است استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز برای فعالیت در این قاره بدست بیاورد و انتظار افزایش کاربران اروپایی وبمانی وجود دارد.
لازم به ذکر است که وب مانی از معدود شرکت های است که ایر را تحریم نکرده است.این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه فعالیت می کند و هیچگوه قعالیتی نیز در آمریکا ندارد، لذا توانسته است بدون نگرانی قوانین تحریمی آمریکا را اجرا نکند. این موضوع فرصتی مناسب برای ایرانیان فراهم کرده است تا با استفاده از وب مانی وارد بازارهای بین المللی شوند.البته ممکن با توجه به تغییر شرایط وب ماني تصمیمات خود را در این موضوع در آینده تغییر دهید که امیدواریم اینگونه نشود و ما بتوانیم همچنان براحتی به خرید و فروش وب مانی ادامه دهیم. شما می توانید در سایت مانکس724 اقدام به افتتاح حساب وبمانی و یا تبدیل وب مانی خود به ریال کنید.

مانکس724 در سال 1392 تاسیس شد. در ابتدا خرید و فروش وبمانی اولویت اول سایت مانکس724 بود، اما هم اکنون امکان خرید پرفکت مانی نیز به سایت افزوده شده است. در مانکس724 امکان فروش WebMoney خود و تبدیل آن به ریال را دارید. هر چند ممکن است حساب شما به صورت دلار یا یورو یا هر ارز رایج دیگری باشد. فروش وب مانی شما از طریق مانکس724 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی انجام خواهد شد. برای اینکار پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب وب مانی شما به صورت خودکار انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که برای تهیه وب مانی لازم است شما در سایت اصلی این شرکت هم ثبت نام کنید.

سوالات متداول

نظر کاربران

آموزش فروش وب مانی و تبدیل به ریال:

اگر برای اولین بار است که می خواهید وب مانی خود را بفروشید، می توانید از طریق انجان دادن گام های زیر خرید و فروش خود را شروع کنید:

  1. افتتاح حساب در سایت وب مانی: افتتاح حساب کاملا رایگان است و شما می توانید از اطلاعات هویتی ایرانی خود برای ثبت نام در این سایت و احراز هویت استفاده کنید
  2. ارسال مدارک و ثبت نام در مانکس724: با توجه به اینکه وب مانی به صورت مستقیم به بانک های ایران متصل نمی شود، شما نیاز دارید که از خدمات صرافی های آنلاین برای خرید و فروش وب مانی استفاده کنید تا بتوانید با کارت های شتاب خرید خود را انجام دهید.
  3. پیام به پشتیبانی و درخواست احراز هویت: این گام اختیاری است اما کمک می کند که سریعتر مدارک شما بررسی و تایید گردد.
  4. فروش به مانکس724 و واریز ریالی به حساب شما، پس از تایید هویت شما می توانید وب مانی خود را به مانکس724 بفروشید در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ ریالی آن برای شما شبا می شود.